City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony

  • 90 m²

Apartmán City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony je vzdálen téměř 2 km od Westminsterské opatství.

Apartmán nabízí také sprchu na balkoně.

V kompletní kuchyni hosté mají k dispozici chladničku a troubu.

Vhodné umístění ve čtvrti Southwark nabízí jednoduchý přístup do Muzeum kinematografie. Londýnské oko je odsud 2,1 km. Nacházejí se zde Ivory Arch Restaurant a Theo's Pizzeria, kde se podávají pokrmy moderní kuchyně, které najdete 5 minut chůze od ubytování. Stanice metra Elephant & Castle je 500 metrů od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony Londýn
Private Studio Flat In Centre
Cena pouze pro mobilní zařízení

Private Studio Flat In Centre

7.0
Dobrý 18 recenzí
109 m od ubytování
USD 142 USD 128
za noc
A7-Top Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle
Cena pouze pro mobilní zařízení

A7-Top Flr 1 Bed Flat Near Elephant And Castle

372 m od ubytování
A3-1St Floor 2 Bed Flat Near Elephant And Castle
Cena pouze pro mobilní zařízení

A3-1St Floor 2 Bed Flat Near Elephant And Castle

372 m od ubytování
USD 169 USD 152
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • 24hodinová bezpečnost

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony apartmán patří mimo jiné Přírodopisné muzeum, Westminsterské opatství, Londýnské oko.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony patří restaurace Ivory Arch Restaurant a Theo's Pizzeria, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v apartmán City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony apartmán připojení k internetu?
      Ano, apartmán City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony apartmán nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    City Centre Designer Stay 2 Bed 2 Bath With Balcony Londýn

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít